Manicure hybrydowy to niewątpliwie niezbędny zabieg polecany każdej kobiecie. Dlaczego? Od dawna wiadomo, że piękne dłonie i paznokcie to nasza wizytówka. Jeśli nie masz cierpliwości, czasu czy chęci, aby zająć się tym sama, zapraszamy do Nas!

Podczas manicure zadbamy o wygląd Twoich skórek, opiłowanie i dobranie odpowiedniego kształtu paznokci oraz dobierzemy idealny kolor lakieru.

Efekty manicure

Piękne dłonie i zadbane paznokcie! Dobrze wykonany manicure podkreśli naszą elegancję!

Przeciwwskazania

– grzybica paznokci i około paznokciowa
– drożdżyca w obrębie pola zabiegowego
– brodawki
– stany zapalne, alergiczne na dłoniach
– infekcje paznokci i ich okolic
– skaleczenia w obrębie paznokci

Najczęściej zadawane pytania

Manicure to zabieg pielęgnacyjny, polegający na opracowaniu wałów i płytki paznokciowej z malowaniem odżywką, lakierem klasycznym, hybrydowym lub nałożeniu masy żelowej. Odsunięcie, a także usunięcie skórek za pomocą odpowiednich frezów oraz cążek do skórek, nadanie kształtu płytce pilnikiem jednowazowym. Nałożenie oliwki na skórki po skończonym zabiegu oraz kremu nawilżającego na dłonie. W trosce o Wasze bezpieczeństwo wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu są sterylizowane w autoklawie medycznym a pilniki są jednorazowe.

Szukasz perfekcyjnego manicure we Wrocławiu?

Dobrze trafiłaś! Opinie naszych klientów mówią same za siebie: Google (5/5), Facebook (5/5) oraz Moment (5/5). W salonie kosmetycznym Sylia Beauty Salon we Wrocławiu zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie – wykonamy zabieg manicure hybrydowy profesjonalnie i starannie. 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami