Henna pudrowa jest produktem organicznym, naturalnym. Pozyskiwana jest między innymi z rośliny Lawsonia. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych stymuluje wzrost włosa i poprawia jego kondycję. Przy regularnym wykonywaniu zabiegu włos staje się mocniejszy i grubszy!

Zabieg poprzedza geometria / architektura brwi. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać idealny kształt brwi do kształtu twarzy, wychwycić i poprawić drobne nierówności. Dodatkowo każdą stylizacje poprzedza „spa brwi” – przygotowanie skóry oraz włosków do wykonania zabiegu.

Atutem henny pudrowej jest ogromna gama kolorystyczna. Mieszając wybrane odcienie możemy osiągnąć ciepłe i zimne tony, jasne i ciemne brązy, a nawet różne odcienie blondu.

Efekty henny pudrowej

Pięknie podkreślona oprawa oka! Stylizacja brwi henną utrzymuje się do 6 tygodni na włoskach i około 14 dni na skórze!

Przeciwwskazania

– przerwana ciągłość naskórka
– stany zapalne okolic oczu
– uczulenie
– alergie skórne

Najczęściej zadawane pytania

Henna pudrowa jest naturalnym proszkiem, produktem organicznym pozyskiwanym z roślin, między innymi z Lawsonii.

Zabieg poprzedzony jest „Spa brwi” czyli dokładnym przygotowaniem skóry oraz włosków brwi do stylizacji.  Następnie wykonywany jest dokładny pomiar tzw. architektura/geometria brwi, dzięki której jesteśmy w stanie nadać idealny kształt.

Dopiero po tych krokach dobierany jest dokładny kolor brwi i wykonywana henna pudrowa.

Jest to sprawa indywidualna i wiele zależy od dalszej pielęgnacji brwi w domu. Ale efekt na włoskach utrzymuje się do 6 tygodni, natomiast na skórze do 14 dni.

Szukasz perfekcyjnej henny we Wrocławiu?

Dobrze trafiłaś! Opinie naszych klientów mówią same za siebie: Google (5/5), Facebook (5/5) oraz Moment (5/5). W salonie kosmetycznym Sylia Beauty Salon we Wrocławiu zadbamy o piękny wygląd Twoich brwi i rzęs – wykonamy zabieg henny pudrowej profesjonalnie i starannie. 

Ile trwa zabieg?

Pełny zabieg henny pudrowej wraz z architekturą i SPA trwa ok 60 min.

Co ile powtarzać zabieg?

Co 6-8 tygodni. Pomiędzy zabiegami henny pudrowej można wykonać klasyczną procedurę henny żelowej/farbki.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami